Kontakt

Göteborgstryckeriet

Telefon: 031-86 87 00
Fax: 031-86 87 25
Email: info@gbgt.se

Bankgiro: 442-2069
Org nr: 556299-5570

Postadress

Box 184, 431 23 Mölndal

Besöksadress

Idrottsvägen 8
431 62 Mölndal

Karta

BusinessPrint

Telefon: 031-49 05 95
Fax: 031-49 05 99
Email: info@gbgt.se

Bankgiro: 5409-5989
Org nr: 556625-4750

Postadress

Box 184, 431 23 Mölndal

Besöksadress

Idrottsvägen 8
431 62 Mölndal

Karta

Box&Display

Telefon: 031-352 21 00
Fax: 031-86 87 25
Email: info@gbgt.se

Bankgiro: 235-5402
Org nr: 556735-4104

Postadress

Box 184, 431 23 Mölndal

Besöksadress

Konstruktionsvägen 6
435 33 Mölnlycke

Karta

Vem kontaktar jag?

Vår växel slussar dig till rätt kontakt.

Telefon: 031-86 87 00
Email: info@gbgt.se

Företagsledning

Namn Kontakt Affärsområde

Tomas Ek

Affärs- och produktutveckling, Göteborgstryckeriet

tomas.ek@gbgt.se
0703-22 85 65

Göteborgstryckeriet

Tomas Ek

Thomas Hagström

VD, Box&Display

thomas.hagstrom@gbgt.se
031-352 21 01
0705-86 07 60

Box&Display

Thomas Hagström

Anna-Lena Andersson

Ekonomichef, Göteborgstryckeriet

anna-lena.andersson@gbgt.se
031-86 87 07
0705-86 08 64

Göteborgstryckeriet

Anna-Lena Andersson

Magnus Iversén

VD, Koncernchef, Göteborgstryckeriet

magnus.iversen@gbgt.se
031-86 87 05
0705-86 48 91

Göteborgstryckeriet

Magnus Iversén

Tobias Hinton

VD, BusinessPrint

tobias.hinton@gbgt.se
031-49 05 96
0706-87 87 30

BusinessPrint

Tobias Hinton

Maria Iversén

Marknadschef, Göteborgstryckeriet

maria@gbgt.se
0706-68 08 21

Göteborgstryckeriet

Maria Iversén

Ilana Kesselman

Inköpschef, Göteborgstryckeriet

ilana.kesselman@gbgt.se
031-86 87 06
0706-68 57 28

Göteborgstryckeriet

Ilana Kesselman

Försäljning & Projektledning

Namn Kontakt Affärsområde

Anton Tolinsson

Produktionsledare, BusinessPrint

anton.tolinsson@gbgt.se
031-49 05 91
0731-82 60 10

BusinessPrint

Anton Tolinsson

Johan Stenbeck

Projektledare, BusinessPrint

johan.stenbeck@gbgt.se
0705-86 06 10

BusinessPrint

Andreas Utbult

Projektledarassistent, Göteborgstryckeriet

andreas.utbult@gbgt.se
0706-10 54 57

Göteborgstryckeriet

Andreas Utbult

Mikael Classon

Säljare, Box&Display

mikael.classon@gbgt.se
0767-77 90 04

Box&Display

Mikael Classon

Fredrik Hultman

Projektledare, Box&Display

fredrik.hultman@gbgt.se
031-352 21 05
0730-81 68 30

Box&Display

Fredrik Hultman

Erik Svensson

Säljare, Box&Display

erik.svensson@gbgt.se
031-352 21 24
0704-67 35 85

Box&Display

Erik Svensson

Tomas Broberg

Projektledare, BusinessPrint

tomas.broberg@gbgt.se
0706-00 63 57

BusinessPrint

Tomas Broberg

Patrik Agblad

Projektledare, Göteborgstryckeriet

patrik.agblad@gbgt.se
0705-86 02 68

Göteborgstryckeriet

Patrik Agblad

Kenneth Sundfors

Projektledare, BusinessPrint

kenneth.sundfors@gbgt.se
0704-96 70 15

BusinessPrint

Kenneth Sundfors

Helena Fagerström

Säljare, Göteborgstryckeriet

helena.fagerstrom@gbgt.se
0706-86 12 66

Göteborgstryckeriet

Helena Fagerström

Karin Smedman

Projektledare, BusinessPrint

karin.smedman@gbgt.se
0706-25 23 80

BusinessPrint

Karin Smedman

Robert Ullberg

Säljare, Göteborgstryckeriet

robert.ullberg@gbgt.se
031-86 87 19
0705-10 66 20

Göteborgstryckeriet

Robert Ullberg

Tryggve Svensson

Projektledare, Göteborgstryckeriet

tryggve.svensson@gbgt.se
031-86 87 29
0705-23 34 25

Göteborgstryckeriet

Tryggve Svensson

Håkan Bergström

Projektledare, Göteborgstryckeriet

hakan.bergstrom@gbgt.se
031-86 87 03
0706-51 58 22

Göteborgstryckeriet

Håkan Bergström

Gunilla Ljunggren

Projektledare, Göteborgstryckeriet

gunilla.ljunggren@gbgt.se
031-86 87 01
0706-51 58 21

Göteborgstryckeriet

Gunilla Ljunggren

Elin Lundevall

Projektledare, Göteborgstryckeriet

elin.lundevall@gbgt.se
031-86 87 08
0702-86 05 59

Göteborgstryckeriet

Elin Lundevall

Daniel Jonasson

Säljare, Göteborgstryckeriet

daniel.jonasson@gbgt.se
0705-86 10 51

Göteborgstryckeriet

Daniel Jonasson

Daniel Andersson

Säljare, Göteborgstryckeriet

daniel.andersson@gbgt.se
0706-86 06 79

Göteborgstryckeriet

Daniel Andersson

Camilla Wilke

Säljare, Göteborgstryckeriet

camilla.wilke@gbgt.se
031-86 87 23
0706-86 23 31

Göteborgstryckeriet

Camilla Wilke

Prepress & Konstruktion

Namn Kontakt Affärsområde

Mikael Olsson

Prepress, Göteborgstryckeriet

mikael.olsson@gbgt.se
031-86 98 62

Göteborgstryckeriet

Dirch George

Prepress, Göteborgstryckeriet

dirch.george@gbgt.se
031-86 87 18

Göteborgstryckeriet

Bo Olsson

Konstruktör, Box&Display

bo.olsson@gbgt.se
031-352 21 20

Box&Display

Bo Olsson

Andreas Leksell

Förpackningsdesigner, Box&Display

andreas.leksell@gbgt.se
0739-87 59 09

Box&Display

Andreas Leksell

I-A Rosvall

Prepress, BusinessPrint

i-a.rosvall@gbgt.se
031-49 05 95

BusinessPrint

I-A Rosvall

Louise Krångh

Prepress, BusinessPrint

louise.krangh@gbgt.se
031-49 05 98

BusinessPrint

Louise Krångh

Monica Georgsson

Prepress, Göteborgstryckeriet

monica.georgsson@gbgt.se
031-86 87 04

Göteborgstryckeriet

Monica Georgsson

Edvin Rosvall

Prepress, Göteborgstryckeriet

edvin.rosvall@gbgt.se
031-86 87 28

Göteborgstryckeriet

Edvin Rosvall

Jonas Stoces

Prepress, Göteborgstryckeriet

jonas.stoces@gbgt.se
031-86 87 13

Göteborgstryckeriet

Jonas Stoces

Martin Flodström

Bildretuschör, Göteborgstryckeriet

martin.flodstrom@gbgt.se
031-86 87 11

Göteborgstryckeriet

Martin Flodström

Anders Nyström

Teknisk chef, Göteborgstryckeriet

anders.nystrom@gbgt.se
031-86 87 10

Göteborgstryckeriet

Anders Nyström

Yvonne Lindh

Prepress, Göteborgstryckeriet

yvonne.lindh@gbgt.se
031-86 87 21

Göteborgstryckeriet

Yvonne Lindh

Robert Alfredsson

Prepress, Göteborgstryckeriet

robert.alfredsson@gbgt.se
031-86 87 16

Göteborgstryckeriet

Robert Alfredsson

Olle Bengtsson

Prepress, Göteborgstryckeriet

olle.bengtsson@gbgt.se
031-86 87 09

Göteborgstryckeriet

Olle Bengtsson

Ekonomi & Administration

Namn Kontakt Affärsområde

Marie-Louise Granqvist

Ekonomi och HR, Göteborgstryckeriet

marie-louise.granqvist@gbgt.se
031-86 87 20

Göteborgstryckeriet

Sofia Månsson

Inköpsassistent, Göteborgstryckeriet

sofia.mansson@gbgt.se
0739-87 20 24

Göteborgstryckeriet

Anna-Lena Andersson

Ekonomichef, Göteborgstryckeriet

anna-lena.andersson@gbgt.se
031-86 87 07
0705-86 08 64

Göteborgstryckeriet

Anna-Lena Andersson

Jessica Crona

Ekonomi, Göteborgstryckeriet

jessica.crona@gbgt.se
031-86 87 27

Göteborgstryckeriet

Jessica Crona

Maria Iversén

Ekonomi, Göteborgstryckeriet

maria.iversen@gbgt.se
031-49 05 94

Göteborgstryckeriet

Maria Iversén

Alice Stockman

Reception, Göteborgstryckeriet

alice.stockman@gbgt.se
031-86 87 15

Göteborgstryckeriet

Ilana Kesselman

Inköpschef, Göteborgstryckeriet

ilana.kesselman@gbgt.se
031-86 87 06
0706-68 57 28

Göteborgstryckeriet

Ilana Kesselman

Vi använder cookies och analysverktyg med spårning för att kunna ge dig bästa möjliga användarupplevelse på vår webbplats.
Genom att fortsätta använda hemsidan utan att ändra inställningar på din webbläsare godkänner du vår användning av cookies.