Kontakt

Göteborgstryckeriet

Telefon: 031-86 87 00
Fax: 031-86 87 25
Email: info@gbgt.se

Bankgiro: 442-2069
Org nr: 556299-5570

Postadress

Box 184, 431 23 Mölndal

Besöksadress

Idrottsvägen 8
431 62 Mölndal

Fakturaadress

Göteborgstryckeriet AB
FE5701-0992 Scancloud
831 90 Östersund

Email:
goteborgstryckeriet@
pdf.scancloud.se

Karta

BusinessPrint

Telefon: 031-49 05 95
Fax: 031-49 05 99
Email: info@gbgt.se

Bankgiro: 5409-5989
Org nr: 556625-4750

Postadress

Box 184, 431 23 Mölndal

Besöksadress

Idrottsvägen 8
431 62 Mölndal

Fakturaadress

Göteborgstryckeriet Business Print
FE5701-1024 Scancloud
831 90 Östersund

Email:
goteborgstryckeriet@
pdf.scancloud.se

Karta

Box&Display

Telefon: 031-352 21 00
Fax: 031-86 87 25
Email: info@gbgt.se

Bankgiro: 235-5402
Org nr: 556735-4104

Postadress

Box 184, 431 23 Mölndal

Besöksadress

Konstruktionsvägen 6
435 33 Mölnlycke

Fakturaadress

Göteborgstryckeriet Box & Display
FE5701-1008 Scancloud
831 90 Östersund

Email:
gbgtboxdisplay@pdf.scancloud.se

Karta

Vem kontaktar jag?

Vår växel slussar dig till rätt kontakt.

Telefon: 031-86 87 00
Email: info@gbgt.se

Företagsledning

Namn Kontakt Affärsområde

Helena Ekhammar

Produktionschef, Göteborgstryckeriet

Helena.Ekhammar@gbgt.se
031-86 87 22
0705-86 48 77

Göteborgstryckeriet

Helena Ekhammar

Pernilla Sjöö Forssell

Ekonomichef, Göteborgstryckeriet

Pernilla.Sjoo.Forssell@gbgt.se
0706-25 23 80

Göteborgstryckeriet

Magnus Iversén

VD, Koncernchef, Box&Display, Göteborgstryckeriet

magnus.iversen@gbgt.se
031-86 87 05
0705-86 48 91

Box&Display

Göteborgstryckeriet

Magnus Iversén

Tobias Hinton

VD, BusinessPrint

tobias.hinton@gbgt.se
031-49 05 96
0706-87 87 30

BusinessPrint

Tobias Hinton

Maria Iversén

Marknadschef, Göteborgstryckeriet

maria@gbgt.se
0706-68 08 21

Göteborgstryckeriet

Maria Iversén

Ilana Kesselman

Affärsområdesansvarig, Box&Display

ilana.kesselman@gbgt.se
031-86 87 06
0706-68 57 28

Box&Display

Ilana Kesselman

Försäljning & Projektledning

Namn Kontakt Affärsområde

Maria Blohm

Projektledare, Göteborgstryckeriet

maria.blohm@gbgt.se
0706-10 54 57

Göteborgstryckeriet

Maria Blohm

Alexander Rönnerholm

Projektledare, BusinessPrint

alexander.ronnerholm@gbgt.se
0730-81 68 30

BusinessPrint

Alexander Rönnerholm

Erik Svensson

Säljare, Box&Display

erik.svensson@gbgt.se
031-352 21 24
0704-67 35 85

Box&Display

Erik Svensson

Tomas Broberg

Projektledare, BusinessPrint

tomas.broberg@gbgt.se
0706-00 63 57

BusinessPrint

Tomas Broberg

Kenneth Sundfors

Projektledare, BusinessPrint

kenneth.sundfors@gbgt.se
0704-96 70 15

BusinessPrint

Kenneth Sundfors

Tryggve Svensson

Projektledare, Göteborgstryckeriet

tryggve.svensson@gbgt.se
031-86 87 29
0705-23 34 25

Göteborgstryckeriet

Tryggve Svensson

Håkan Bergström

Projektledare, Box&Display, Göteborgstryckeriet

hakan.bergstrom@gbgt.se
031-86 87 03
0706-51 58 22

Box&Display

Göteborgstryckeriet

Håkan Bergström

Gunilla Ljunggren

Projektledare, Göteborgstryckeriet

gunilla.ljunggren@gbgt.se
031-86 87 01
0706-51 58 21

Göteborgstryckeriet

Gunilla Ljunggren

Daniel Jonasson

Säljare, Göteborgstryckeriet

daniel.jonasson@gbgt.se
0705-86 10 51

Göteborgstryckeriet

Daniel Jonasson

Daniel Andersson

Säljare, Göteborgstryckeriet

daniel.andersson@gbgt.se
0706-86 06 79

Göteborgstryckeriet

Daniel Andersson

Camilla Wilke

Säljare, Göteborgstryckeriet

camilla.wilke@gbgt.se
031-86 87 23
0706-86 23 31

Göteborgstryckeriet

Camilla Wilke

Prepress & Konstruktion

Namn Kontakt Affärsområde

Clara Bengtsson

Förpackningskonstruktör, Box&Display

clara.bengtsson@gbgt.se

Box&Display

Andreas Leksell

Förpackningsdesigner, Box&Display

andreas.leksell@gbgt.se
0739-87 59 09

Box&Display

Andreas Leksell

I-A Rosvall

Prepress, BusinessPrint

i-a.rosvall@gbgt.se
031-49 05 95

BusinessPrint

I-A Rosvall

Louise Krångh

Prepress, BusinessPrint

louise.krangh@gbgt.se
031-49 05 98

BusinessPrint

Louise Krångh

Edvin Rosvall

Prepress, Göteborgstryckeriet

edvin.rosvall@gbgt.se
031-86 87 28

Göteborgstryckeriet

Edvin Rosvall

Erja Vainio

Bildretuschör, Göteborgstryckeriet

erja.vainio@gbgt.se
031-86 87 11

Göteborgstryckeriet

Yvonne Lindh

Prepress, Göteborgstryckeriet

yvonne.lindh@gbgt.se
031-86 87 21

Göteborgstryckeriet

Yvonne Lindh

Olle Bengtsson

Prepress, Göteborgstryckeriet

olle.bengtsson@gbgt.se
031-86 87 09

Göteborgstryckeriet

Olle Bengtsson

Ekonomi & Administration

Namn Kontakt Affärsområde

Emma Iversén

Reception, Göteborgstryckeriet

emma.iversen@gbgt.se
031-86 87 15

Göteborgstryckeriet

Emma Iversén

Katrin Hjert

Ekonomi, Göteborgstryckeriet

katrin.hjert@gbgt.se
031-86 87 27

Göteborgstryckeriet

Katrin Hjert

Emil Nilsson

Ekonomi, Göteborgstryckeriet

emil.nilsson@gbgt.se
0705-86 08 64

Göteborgstryckeriet

Emil Nilsson

Pernilla Sjöö Forssell

Ekonomichef, Göteborgstryckeriet

Pernilla.Sjoo.Forssell@gbgt.se
0706-25 23 80

Göteborgstryckeriet

Maria Iversén

Ekonomi, Göteborgstryckeriet

maria.iversen@gbgt.se
031-49 05 94

Göteborgstryckeriet

Maria Iversén

Vi använder cookies och analysverktyg med spårning för att kunna ge dig bästa möjliga användarupplevelse på vår webbplats.
Genom att fortsätta använda hemsidan utan att ändra inställningar på din webbläsare godkänner du vår användning av cookies.